Бійці СДПЧ-32 спільно зі спеціалістами газової служби та ДАІ провели для учнів Феськівської школи навчально-виховну акцію. Вони ознайомили школярів з правилами пожежної безпеки, дорожнього руху, поведінки на воді та діями в інших надзвичайних ситуаціях, зі способами надання першої медичної допомоги.

Про це “Нашому слову” розповів інженер групи пожежної профілактики СДПЧ-32 Олександр Губенко.

У нашому районі з початку року виникло 47 пожеж та дві надзвичайні ситуації. Матеріальні збитки склали понад 130 тисяч гривень. Внаслідок порушення правил пожежної безпеки у вогні загинули четверо людей.

Головними причинами, які призводять до виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей і досить часто закінчуються травматизмом та навіть трагічно, є пустощі з вогнем, вибухонебезпечними предметами чи приладами, ігнорування вимог правил дорожнього руху, небезпечна поведінка біля водоймищ. А стається так  через те, що батьки не роз’яснюють дітям про наслідки небезпечних ігор, своєю поведінкою подають поганий приклад, залишають дітей без нагляду і не контролюють їхні розваги.

Лихо можуть заподіяти піротехнічні вироби. Траплялися непоодинокі випадки, коли, бавлячись, діти кидали з балкону або запускали у дворі петарди, феєрверки. Палаючі предмети залітали у вікна, на балкони квартир. Як наслідок – виникала пожежа, а батькам бешкетників доводилося відшкодовувати спричинені збитки.

Рятувальники продемонстрували школярам пожежну техніку. У нинішньому році районний відділ ГУ МНС України в Чернігівській області отримав нову пожежну автоцистерну виробництва Прилуцького заводу «Пожмашина» з дизельним двигуном, яка є значно економнішою за своїх попередниць. Цей пожежний автомобіль обладнаний модернізованою установкою з електровакуумним насосом та має можливість доставити до місця пожежі сім осіб бойового розрахунку, 2800 літрів води та 170 літрів піноутворювача.

 

 

Коментарі закриті.