ZNOРегіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), основною метою якого є відтворення умов та технології проведення тестування абітурієнтів, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО у 2014 році. Майбутнім абітурієнтам варто поквапитися – реєстрація триватиме усього три тижні.

Спробують і самі перевірять

За інформацією відділу освіти Менської РДА, участь абітурієнтів у пробному ЗНО є добровільною, а його результати не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень школярів.

Учасниками можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання.

Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Вартість послуг зі складання одного тесту в усіх регіональних центрах оцінювання якості освіти однакова – 89 грн.

Зареєстровані учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести протягом двох тестових днів – 22 та 29 березня 2014 року.

Тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької або іспанської) будуть проведені 22 березня.

Відповідно, 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Результати учасники визначать самостійно після виконання всіх завдань тесту. По завершенні часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемою нарахування тестових балів.

Сплатити протягом тижня

Реєстрація здійснюється учасником особисто через мережу інтернет.

Для проходження пробного тестування у Чернігівській області бажаючі можуть зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації особі, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

– зайти на сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти;

– заповнити на сайті форму заяви;

– роздрукувати заяву на пробне тестування з кодом та паролем інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» і зразком квитанції для оплати проходження пробного ЗНО;

– здійснити оплату на основі зразка квитанції на оплату проходження пробного тестування протягом семи робочих днів (крайній термін – 7 грудня) в установах будь-якого банку України, окрім «Укрпошти».

Варто пам’ятати: учасник пробного тестування зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

Для отримання інформації про пункт пробного тестування учасникові необхідно після 7 лютого 2014 року зайти на інформаційну сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» на сайті регіонального центру за кодом та паролем, зазначеними у заяві на пробне ЗНО, і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку).

Допуск на пункти пробного тестування буде здійснюватися за наявності:

– квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;

– паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років);

– запрошення (реєстраційної картки).

Запрошення (реєстраційну картку) слід роздрукувати з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Гроші не повернуть

Учасники, які не змогли пройти пробне тестування, матимуть можливість отримати упродовж трьох днів на пункті пробного тестування комплект тестових матеріалів.

Учасники можуть визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100 – 200 балів. Для цього необхідно після 22 березня 2014 року зайти на сайт, на якому реєструвалися, та у відповідних розділах інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО» внести відповіді зі свого паперового бланка А. Ознайомитися з результатами можна буде після 4 квітня 2014 року.

З детальною інформацією щодо порядку реєстрації та проведення пробного тестування можна ознайомитися на сайті Київського центру оцінювання якості освіти.

Коментарі закриті.