зноІз 1 лютого 2016 року розпочалась реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року, що триватиме до 18 березня, – повідомив начальник відділу освіти Віктор Ємець.

Особам, які бажають зареєструватися, необхідно:

  1. Ознайомитись із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

Визначитися з предметами, які мають бути зазначені в  Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

  1. Здійснити вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага!  У 2016 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів:

5 травня – українська мова і література;

11 травня – математика;

13 травня – історія України;

 

3 червня – російська мова;

6 червня – іспанська мова;

7 червня – англійська мова;

8 червня – німецька мова;

9 червня – французька мова;

10 червня – біологія;

13 червня – фізика;

15 червня – географія;

17 червня – хімія.

Звертаємо вашу увагу, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Обов’язково! Всі випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року складають тест з української мови та літератури, математики чи історії України, адже результати двох з них прирівнються цього року до ДПА.

  1. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали:

реєстраційна картка (сформована на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або Київського регіонального центру оцінювання якості освіти);

– копію паспорта  (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2015 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);

– дві ідентичні фотокартки  2016 року  для документів розміром 3х4 см;

В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ:

– висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

– копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові  (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

– документи, перекладені державною мовою та завірені нотаріально  (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

  1. Сформуватизаяву-реєстраційну картку. Здійснити це ви можете самостійно, або в власному навчальному закладі в онлайн режимі, зайшовши на веб-сайт Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/regions) та Київського центру оцінювання якості освіти (http://kievtest.org.ua)  у пункті сайту «Реєстрація – 2016».

Текст заяви слід писати власноруч за зразком, розміщеним у програмі реєстрації, необхідно поставити підпис та дату оформлення заяви-реєстраційної картки, вклеїти у визначені місця дві свої ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см, які відповідають вашому віку.

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть Згідно з оригіналом  (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

  1. Передати всі необхідні реєстраційні документи відповідальній особі за реєстрацію на ЗНО у власному загальноосвітньому навчальному закладі, який, в свою чергу, надсилає пакети документів разом зі списком осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО (приклад форми можна отримати у спеціаліста відділу освіти Менської РДА) не пізніше 25 лютого на адресу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, яка зазначена в програмі створення заяви-реєстраційної картки. Пересилку документів потрібно здійснити рекомендованим листом із описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано рекомендованим листом на адресу Вашого навчального закладу разом із:

реєстраційною карткою абітурієнта;

інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2016 рік»;

повідомленням про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

  • надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
  • неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
  • зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
  • подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо буде не можливо створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та  до 5 березня через навчальний заклад, в якому навчаєтесь, надіславши на адресу відповідного регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Хід вашої реєстрації ви можете перевірити на сайті Київського регіонального центру .

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2016 року через навчальний заклад, в якому навчаєтесь.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 5 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіонального центру.

Якщо через певні причини ви не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то повинні надіслати до Київського регіонального центру раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.

Бажаємо успіхів!

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Not all aragonitic molluscs are missing: taphonomy and significance of a unique shelly lagersttte from the Jurassic of SW BritainIn addition to volunteering his time to the community, Norm contributed generously to his church, Danielson Hall, which bears his name, Camas Boys and Girls Club, Washougal and Camas School Foundations and the Washougal Soccer Field also bear his name.mulberry outlet
Taylor, a local architect, drew up the plans.portafoglio prada
when the little girls mum told her to buy an ice cream.gucci sito ufficiale

Puis pour ceux qui aiment danser, dans le quartier de WanChai, on peut y faire la fête toute la nuit.hollister online

a standard canvas for performance art and body art, Dominguez said.timberland outlet uk
Today we can see Freddy hand in my museum.mulberry outlet
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.