2220862_362462_56Ох і набрид за зиму білий колір! Куди не кинь оком – скрізь снігові кучугури та шапки, аж очі сльозяться. Скучили люди за соковитими барвами. Мабуть, недаремно білий вважається в Індії кольором жалоби. Від щоденного споглядання одноманітного зимового пейзажу у будь-кого настрій може зіпсуватися. Всі потомилися ковзатися по брудних крижаних доріжках, «прикрашених» усіма відтінками сірого. Як ступаєш на клапоть чистого асфальту чи розталої землі, аж плечі розправляються.

Час боротися із зимовою депресією. Для підняття настрою треба зробити зовсім небагато. Для початку – підняти погляд та подивитися на блакитне небо. Воно вже майже таке саме радісне і чисте, як улітку. Зайвий раз помилуйтеся квітами на підвіконні – хоч якась зелень!

Можна вбратися по-весняному: відкладіть убік чорний, сірий та коричневий одяг. Недарма маленькі діти так люблять усе яскраве. Рожевий, бузковий, салатовий, жовтий, помаранчевий – кольори дитинства і гарного настрою.

Найпростіше «розвеселити» свою зовнішність жінкам та дівчатам, у їхньому арсеналі і макіяж, і аксесуари, та що там – навіть колір волосся можна змінити задля хорошої справи. Бабусям варто дістати з шафи нову хустку, дідусям – сорочку. Хлопцям та чоловікам допоможе підняти тонус футболка, джемпер чи краватка, головне – побільше кольору. Малі хлопчики та дівчатка у своїх веселих вдяганках і так цілий рік позитив несуть.

І коли ми почнемо «цвісти та пахнути», на нас нарешті зверне увагу весна, яка цього року таки добряче забарилася. Її, як малу дитину, неодмінно приваблять наші яскраві барви. У відповідь на наші старання, щоб підняти настрій та розфарбувати життя, весна нарешті усміхнеться до нас первоцвітом.

Коментарі закриті.