1393580129_20adaabbbf

У Росії на тлі кризи попит на самогонні апарати зріс на 300%

До самостійного виробництва спиртного вдаються як бідні, так і забезпечені верстви населення.

У ТОВ «Челябінський завод побутових товарів», що виробляє домашні дистилятори «Могорич» і продає їх оптом і в роздріб, за останній рік зростання виручки компанії в порівнянні з попереднім роком становило до 300%.

У роздрібних магазинах самогонних апаратів, опитаних виданням, повідомили про зростання попиту в останні місяці від 20% до 50%. За словами експертів, росіяни купують дистилятори у зв’язку з кризою, намагаючись заощадити на покупці фабричного спиртного.

“Попит здорово зростає протягом останнього року, буквально з кожним днем. Обороти нашої компанії за останні місяці, якщо порівнювати з попереднім роком, зросли на 200-300%”, – розповіли на «Челябінському заводі побутових товарів».

“Ми запитуємо клієнтів про те, чому вони вирішили придбати апарат. Серед основних причин називають підвищення вартості горілки в магазинах та погіршення її якості”, – прокоментували на заводі зростання попиту на продукцію.

Гендиректор Центру досліджень федерального і регіональних ринків алкоголю Вадим Дробіз засвідчив зростання інтересу росіян до самогоноваріння, повідомляє УНІАН.

“Зараз навіть курси самогоноваріння відкриваються. Я такі, наприклад, бачив у Новосибірську”, – сказав Дробіз.

Високий Вал

 

Коментарі закриті.