У сирі «Прометей» знайшли антибіотикМитниця Російської Федерації із 14 серпня зупинила весь український імпорт до своєї країни.

Про це у середу повідомляє прес-служба Федерації роботодавців України, пише “Українська правда”.

“Федерація роботодавців України звернулась до прем’єра Миколи Азарова з проханням якомога швидше посприяти вирішенню на міжурядовому рівні проблем, які почали виникати в українських підприємств-експортерів на російській митниці”, – йдеться у повідомленні.

“На жаль, “Рошеном” справа не обмежилась. Проблеми в українських експортерів з проходженням митного контролю на митниці РФ почали виникати ще з 20-х чисел липня”, – відзначають в федерації.

“Про це свідчать звернення підприємств до ФРУ, які надходять протягом останніх двох тижнів… Це виражається у тому, що транспортні засоби, які перевозять продукцію українських товаровиробників, на кордоні Росії підлягають безпричинній суцільній перевірці, включаючи вивантаження, переваження вантажу та завантаження його назад”, – йдеться у повідомленні.

“В Федерації роботодавців України наголошують, що все це призводить до збільшення термінів простоїв вагонів та інших транспортних засобів, і як наслідок, веде до подорожчання або зриву поставки товарів, псування продукції, а також підриває позиції українських товаровиробників на ринку Росії”, – уточнили в ФРУ.

“За інформацією організації, з 00:00 години 14 серпня до профілю ризику системи управліннями ризиками Федеральної митної служби РФ до перших чотирьох десятків підприємств, які туди потрапили у липні цього року, були додані всі без виключення українські експортери”, – йдеться у повідомленні.

“При цьому заходи попередження ризику були ще більш посилені. По суті, наголошують в ФРУ, мова йде про повну зупинку українського експорту на невизначений час, аж до тижнів або навіть місяців”, – підсумували в організації.

Коментарі закриті.