MaxinaУвазі користувачів сайту “Нашого слова” відеоінформація про роботу комісії міської ради з питань агропромислового комплексу, екології та земельних питань.

Розміщую дану інформацію для того, щоб меняни бачили, наскільки складні й відповідальні рішення обговорюються та приймаються обраними ними депутатами. І щоб меняни розуміли, наскільки важливі для них же самих їх рішення по обранню тих чи інших кандидатів депутатами міськради. А щоб мати можливість обрати відповідних потребам виборців депутатів, самі виборці мають володіти необхідною інформацією і знаннями. Саме для їх надання і слугують подібні матеріали.

На жаль, ряд користувачів сайту мають докорінно іншу мету, і заходять на нього для “заливанням сала за шкіру іншим”, щоб якось компенсувати власну ущербність. Звісно ж, допомагати їм у цьому нікчемному занятті жодного бажання немає. Саме з цих міркувань, а також враховуючи точку зору більшості членів комісії, автор видалив з відеозапису деякі емоційні моменти.

Також видалено, або відключено звук там, де мова йде про персональні дані фізичних осіб. Хоча один виняток зроблено по відношенню до особи, котра нічим не аргументовано вимагала розглянути її заяву конфіденційно. До речі, сам розгляд відбувся дійсно конфіденційно, як і просив заявник. 🙂

Проте навіть дещо урізаний матеріал має дозволити менянам скласти достатню уяву про роботу “земельної” комісії Менської міськради.

Серед важливих позитивних моментів хочу звернути увагу менян на те, що міськрада 6-го скликання офіційно прийняла методику визначення розміру плати за оренду землі.

Також, на комісії дуже слушно поставлено питання про те, що в місті має бути як список бажаючих отримати земельні ділянки, так і список самих ділянок – це певною мірою дозволить позбутися “підкилимності” в питаннях виділення земельних ділянок.

Коментарі закриті.