JAryshkinЩо таке «дикий капіталізм»? Що таке «дика країна»? Мабуть, мова йде або про відсутність держави, або про таку державу, котра нездатна чи не бажає встановлювати та забезпечувати виконання на своїй території законів, котрі внормовують діяльність та взаємовідношення суб’єктів господарювання, залишаючи це робити їм самим.

В даному матеріалі викладено погляд на конфліктну ситуацію з точки зору “Агропрофіту”. Автор також поцікавився і точкою зору представників «Інтерагросистеми». Заступник генерального директора Валерій Заїка висловив жаль, що «Агропрофіт» згадує старе (про ситуацію з посівами пшениці) та сказав, що і їм є що згадати. А також повідомив, що «Інтерагросистема» блокуватиме доступ «Агропрофіту» на орендовану «Інтерагросистемою» земельну ділянку до того часу, доки «Агропрофіт» не виконає всіх своїх зобов’язань.

А що ж держава, чому не зробить так, щоб обидві фірми успішно працювали собі на радість і на благо суспільства? У всілякому випадку, щоб не заважали одна одній. А якщо хтось комусь щось і винен, то щоб з нього те щось було справлене згідно судового рішення.

Держава проводить так звані заходи. Ось приклади: «Про регіональні заходи щодо забезпечення продовольчої незалежності держави» та «Підприємців області привітали з професійним святом». Хоча, в кінці 2012 року облдержадміністрація в особі заступника голови ОДА Віктора Геращенка і допомогла менянам врятуватися від катастрофи з обслуговуванням водопостачання та водовідведення. Можливо, варто втрутитися і цього разу?

P.S. Редакція сайту nslovo.com готова надати іншій стороні конфлікту можливість висловити свою точку зору з приводу оприлюдненої тут інформації.

Коментарі закриті.