шевченко«Важливою складовою підготовки заходів є донесення до людей, особливо до молоді, постаті Шевченка та важливості його місця в історії України, – зазначив голова райдержадміністрації Анатолій Соломко під час зустрічі із членами організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, – ми повинні пам’ятати Шевченкові слова: «Обніміться, брати мої» і діяти разом, бо Україна в нас одна і Шевченко – один. І народ один. Ділити Україну і народ – великий гріх перед Богом», на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович».

Про виконання шевченківських заходів поінформувала начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юлія Лукаш.

По закінченню засідання голова райдержадміністрації Анатолій Соломко та його заступник Олександр Мисник відвідали районну картинну галерею, де проходить у ці дні виставка рушників «Шевченківська хата».

На виставці широко представлені твори місцевих митців та зразки вишиванок, адже вишивки є унікальним джерелом з вивчення українського мистецтва та рідної культури.

По завершенню заходу голова райдержадміністрації Анатолій Соломко виразив впевненість, що ідеї Шевченка не втратили актуальності і на сьогодні; наголосив, що усі присутні повинні докласти максимум зусиль, щоб відзначення ювілею Кобзаря у районі відбулося на належному рівні.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.