Фесюн-290Від Менського міського голови Федора Фесюна черговий шок для менян. Цього разу він замовив ремонт доріг казна в кого і казна якої якості в той час, коли свої потужні дорожні організації животіють без роботи.

Про це мову вели і депутати Менської міськради на одній з сесій, про це дуже гарний матеріал написав і Анатолій Фурман – “Чому менські дороги віддали «чужим»?”.

Чому місцеве самоврядування підміняється врядуванням міського голови? Чому питання визначення замовника обійшлося без обговорення з депутатами, приміром, відповідною комісією міськради (голова комісії Олександр Сидоренко стверджує, що це питання вирішувалося без нього)? Чому міській голова не порадився з райдержадміністрацією?

Чому колишній секретар райкому партії поводить себе як пан, а не виконавець волі громади, зрозуміло – так він вихований тією системою. Чому люди йому це дозволяють, теж зрозуміло – вони також все ще нездатні поводити себе як господарі. Що робити?

На щастя до даної проблематики долучився голова Менської райдержадміністрації Олександр Мисник. Ось інформація з сайту РДА:

 

РДАОлександр Мисник: Районні дороги будуть ремонтувати місцеві дорожні організації

З метою ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, що фінансуються за рахунок залишків коштів 2012 та 2013 років субвенції з державного бюджету, розпорядженням голови обласної державної адміністрації було затверджено перелік ремонту доріг комунальної власності й у Менському районі.

Даним документом передбачено капітальний ремонт проїзної частини по вул. Урицького (Мена) (ІІ пусковий комплекс), капітальний ремонт проїзної частини вул. Кірова (смт Березне) та капітальний ремонт проїзної частини вул. К.Маркса (смт Макошине).

За клопотанням районного керівництва головним замовником робіт встановлено райдержадміністрацію, а значить і вирішувати питання пошуку виконавця теж за районом. Отож визначено, що районні дороги будуть ремонтувати місцеві ШРБУ-82 та Райавтодор.

Стан виконання підготовчих та виконаних робіт обговорили 5 листопада на нараді у голови райдержадміністрації Олександра Мисника керівники відповідних територіальних громад та організацій-підрядчиків.

Завершити дані роботи планується в поточному році.

—————————————————————————————-

Чого ще чекати від Менського міського голови, невідомо. Кажуть, незабаром вибори до місцевих рад. Але кого оберуть меняни новим головою і депутатами? Чергового зверхника, котрий від імені менян робитиме все, що йому забажається? В такому випадку гарантовано матимемо нові сюрпризи від нового голови.

А чи можна по іншому? Так, можна. Втім, це вже зовсім інший рівень культури людей, людей, котрі замість довіряти врядування справами громади черговому зверхнику будуть поводити себе як господарі своєї землі та міста. Тільки за таких умов посадовці не матимуть можливості діяти не в інтересах громади. Оце і буде та європейськість, до котрої ми так прагнемо долучитися.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Sold Price for 17 Jordan Court Aberfoyle Park SA 5159

The information provided in this publication is current as at the publication date only(AP Photo/Mark J.Jordan Pas Cher
Folks who show up in Bass Pro, Red Head or Eagle Claw attire receive additional gift cards.Jordan Pas Cher
Ces glaces et sorbets sont distribués à bord d’un cream truck, mais aussi disponibles dans des points relais.michael kors bracelet uk
, Stanley Boyd; Ty Ramirez, sr.michael kors uk sale
Thomas Aquinas versus Osceola High School at the Orlando Citrus Bowl on Friday, December 12, 2014.prada bags uk
The Vikings lost to Mount Mercy, 72 61, in the semifinals of the Midwest Collegiate Conference tournament on Feb.mulberry bag outlet
mcm bag

Коментарі закриті.