Нещодавно розпочалося будівництво майданчика для проведення урочистих заходів при вході до міської школи ім. Т.Г.Шевченка.

Учні 8 класу, які є членами клубу правових знань «Феміда», написали проект під назвою «З турботою про майбутнє». Проте на цьому вони не зупинилися: було проведено експрес-опитування серед учнів, батьків та вчителів школи на предмет актуальності даної теми. Результати опитування ще раз підтвердили правильність обраного напряму.

Потім діти разом зі своїм керівником зустрічалися з головою районної державної адміністрації Валерієм Щукіним та головою районної ради Олександром Мисником. Очільники району пообіцяли всіляко посприяти в реалізації проекту.

Активісти клубу правових знань спільно з районним архітектором Андрієм Ющенком розробили ескіз майданчика.

Триває реалізація проекту «Сучасний європейський майданчик для проведення урочистих заходів» перед найбільшим навчальним закладом району Менською ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка.

А вже 2 серпня розпочато укладання тротуарної плитки. На підготовленій основі зроблено відповідні розмітки та підібрано кольорову гаму згідно розробленого ескізу.

1+ACCamera1112 ACCamera_333

 

3 IMG_59764 IMG_61175 IMG_61246 IMG_6133

Фінансування проекту здійснюється за рахунок консолідованої участі влади та бізнесу. Зокрема, виконання будівельних робіт даного об’єкту здійснює приватний підприємець Володимир Булавка, який до того ще й є колишнім випускником школи ім. Т.Г.Шевченка.

Районна влада дякує Володимиру Олександровичу за свій посильний вклад у дану справу та звертається до керівників підприємств міста, приватних підприємців та просто батьків фінансово підтримати дитячу мрію – мати сучасний шкільний майданчик для відпочинку та проведення урочистих заходів. Бо лише об’єднавши зусилля ми зможемо зробити багато гарних справ та змінити своє життя та життя своїх дітей на краще.

Коментарі закриті.