При Державній фіскальній службі України працює антикорупційний сервіс «Пульс». Це пряма телефонна лінія, яка цілодобово працює в режимі call-back. Фахівці відомства не лише приймають повідомлення від громадян, а й інформують заявників про вжиті заходи.

Від платників податків Чернігівської області за січень-липень 2015 року на сервіс «Пульс» надійшло 19 інформаційних карток-звернень. Платники висловили своє бачення роботи органів відомства на Чернігівщині.

В більшості звернень порушувались питання щодо перевірки суб’єктів господарювання – порушників податкового законодавства, подання звітності та реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі, функціонування системи електронного адміністрування ПДВ.

Усі звернення на «Пульс» співробітниками Головного управління ДФС у Чернігівській області розглянуті оперативно і без порушення встановлених термінів.

Нагадаємо, що поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної служби, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю можна за телефоном (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово

Коментарі закриті.