Пшениця та ячмінь йдуть на рекорд
Жнива в ТОВ “Мена-Авангард”.
Цього року аграрії Менщини виростили досить високий урожай зернових – усі культури плюсують у порівнянні з минулим роком.

Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку Менської РДА.

Погодні умови і селянська праця дозволили у середньому по району отримати 28,7 ц/га жита (проти минулорічного показника 25,5 ц/га), озимого ріпаку 25,5 (відповідно 21,1 ц/га). Втішила і пшениця – її середній показник становить 47,7 ц/га (проти минулорічного 34,9 ц/га).

У деяких господарствах пшениця продемонструвала показник навіть 60 – 80 ц/га, а то й усі 100 ц/га. Рекордсменом же став ячмінь – його врожайність складає 43,1 ц/га проти минулорічних 24,1 ц/га.

Станом на 1 серпня ранніх зернових було зібрано на площі 8070 га, озимого ріпаку – 728 га, ярого ріпаку – 50 га, збирання цих культур ще продовжується. Незабаром аграрії розпочнуть копання картоплі та збирання кукурудзи.

Загальна посівна площа у районі складає 39,1 тис. га, це на 200 га більше, аніж у минулому році. Зерновими було засіяно 23,8 тис. га.

Цього року сільгоспвиробники на 859 га розширили площі посівів соняшнику, на 500 га – сої, картоплі посадили приблизно стільки ж, як і торік. А ось жита посіяли аж удвічі менше через невисоку ціну на цю культуру.

Найбільш успішно нині жнивують СТОВ «Олстас-льон», ФГ «Бутенко», ТОВ «Мена-Авангард».

Коментарі закриті.