voenkomНа виконання вимог закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України районний військовий комісаріат проводить весняний призов громадян України 1989 – 1996 років народження на строкову військову службу до Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (призов до Збройних Сил України у 2014 році не проводиться).

Про це «Нашому слову» повідомив військовий комісар району Віктор Павлюк.

Відбору підлягають призовники – бездоганні у морально-діловому відношенні, які не мали приводів у міліцію, з повною середньою освітою, добре розвинуті фізично. Під час роботи призовної комісії проводиться поглиблене вивчення морально-ділових якостей, стану здоров’я, сімейного стану призовників.

Усі відібрані призовники для Внутрішніх військ та їх близькі родичі (батько, мати, дружина, рідні брати та сестри) перевіряються через інформаційні центри Міністерства внутрішніх справ щодо наявності судимості, перебування під слідством.

Поряд з цим військовий комісаріат проводить відбір юнаків на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві. Належне грошове забезпечення, надійний соціальний пакет, можливість отримати спеціальність і вищу освіту – все це приваблює молодих людей, які роками шукають пристойну роботу, і вони свідомо обирають військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Коментарі закриті.