Прилуцька тютюнова фабрика відзначила ювілей
Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко вручив генеральному менеджеру «Брітіш Америкен Тобакко Україна» Саймону Уелфорду відзнаки ОДА та обласної ради. Фото Миколи Ларченка.

«Брітіш Америкен Тобакко Україна» у березні 1993 року стало першим підприємством з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України. І засноване воно було на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

Минулого тижня в гостях у компанії «ВАТ-Прилуки» з нагоди 20-річного ювілею побували голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, журналісти обласних та районних засобів масової інформації.

Загалом Прилуцька тютюнова фабрика має тривалу історію, адже заснована вона була ще 1889 року у селі Бродки Прилуцького повіту. До речі, певний час підприємство мало тісну співпрацю з Менським фільтровим заводом. Але згодом на фабриці налагодили власне виробництво усіх необхідних складників для випуску продукції.

Після заснування «Брітіш Америкен Тобакко Україна» підприємство отримало друге дихання. Було побудовано нові приміщення, встановлено найсучасніше високотехнологічне обладнання. Зараз підприємство відповідає світовим стандартам у сфері управління виробництвом, охорони праці та екологічної безпеки.

У цьому журналісти переконалися на власні очі під час екскурсії виробничими цехами. Особлива увага приділяється якості продукції. Багато процесів механізовано. Нині на фабриці працюють понад 460 співробітників, які мають високу зарплату і соціальні гарантії.

Продукція тютюнової фабрики експортується до Росії, Грузії, Молдови, Вірменії, Іраку та Сінгапуру. Минулого року компанія сплатила понад чотири мільярди гривень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Коментарі закриті.