Киянину Віктору Буковинському кращі іспанські пластичні хірурги, стоматологи та стилісти виправили недоліки та подарували новий імідж.

Хоча влітку споглядати численні телешоу ніколи, однак чимало наших співгромадян поспішають суботнього вечора натиснути кнопку на пульті, аби подивуватися, як усього за два місяці можна до невпізнання  трансформувати  зовнішність людини. Кілька тижнів тому ми побачили, як наша землячка медсестра хірургічного відділення ЦРЛ Наталія Павлова стала справжньою красунею завдяки ізраїльським спеціалістам (про це «Наше слово» розповіло 2 червня).

Байдужих немає

Ще однин герой проекту «Операція краса» на каналі 1+1 викликав у глядачів бурхливі емоції, котрі вихлюпнулися численними коментарями у інтернеті. Дехто обурювався: мовляв, чиновник такого рангу міг би і власним коштом виправити вади. Інші заперечували: такий харизматичний чоловік заслуговує на допомогу кращих спеціалістів світу.
Проте незаперечним є той факт, що байдужих історія перевтілення Віктора Буковинського не залишила. А оскільки кореспондент «Нашого слова» мав нагоду познайомитися героєм телепроекту, пропонуємо нашим читачам розповідь від першої особи про те, як воно – лягти під ніж і стати нової людиною. І ще: яке воно, життя після такого реаліті-шоу?

Сумнівів не було

У Барселоні Віктор провів таку собі «відпустку»: лютий та березень. Про це знали тільки члени родини та найближчі друзі.
Поштовхом до участі у проекті стало бажання повністю змінити зовнішність. Адже, за словами чоловіка, він відчуває у собі великий потенціал і бажання зробити кар’єру державного політичного діяча. Однак деякі фізичні вади викликали у нього депресивний стан і навіть комплекс неповноцінності. Особливою проблемою було те, що через надмірно прикриті повіки Віктор з дитинства мав вигляд людини, котра спить на ходу. Це заважало спілкуванню, відкритості, можливості відвідувати світські заходи та заводити корисні знайомства.
Всесвітньовідомий пластичний хірург Іван Маньєро протягом 12 годин зробив українському пацієнтові кілька операцій: відкачав більше трьох літрів жиру зі спини та живота, виправив форму носа та овал обличчя і нарешті провів пластику повік.
Післяопераційний період виявився для Буковинського нелегким, він складно виходив із наркозу і мимоволі добряче потріпав нерви медперсоналу та навіть учасникам знімальної групи.
Однак Віктор мав настільки потужне бажання змінитися, що мужньо терпів біль, тривалі тренування, виконував завдання тренера Давида і прислухався до порад стиліста Геральдо. Останній, до речі, відзначив у нашого героя наявність гарного смаку.
А стоматолог Джоан Альтран завдяки застосуванню найсучасніших технологій подарував Вікторові воістину голлівудську посмішку. Буковинський відчув у собі такі кардинальні зміни, що навіть зумів емоційно розкритися, чим розчулив до сліз команду іспанських спеціалістів.
Продовжує худнути

Передачу про перевтілення Віктора Буковинського показали на каналі 16 червня. Але повернувся він до України ще у березні, тож своїм новим виглядом та іміджем викликав у знайомих та співробітників мало не шок (нагадаємо, працює наш герой  у Міністерстві фінансів України).
– Багато хто навіть спочатку не впізнавав, такі були зміни обличчя, стилю одягу, – розповідає Віктор. – У мене нова зачіска. Колишній одяг мені вже не підходить: я так схуд, що речі на мене дуже завеликі.
У розмові Віктор дуже приємний, відкритий і щирий чоловік. Він постійно гуморить і мимоволі піднімає настрій.
– Колеги намагалися роздивитися ближче, багато хто запитував про причину змін, деякі розгублено ніяковіли (про проект ніхто не знав), – каже Віктор. – Я ж намагався особливо не розказувати. Вже коли пішли по телебаченню анонси про передачу зі мною, усі все зрозуміли. Я став на роботі персоною, яку найбільше обговорювали! Якщо сьогодні згадувати про операції та про біль, я цього не пам’ятаю. Іспанський медичний сервіс побудований так, що все – для пацієнта. Я абсолютно не наляканий операцією і анестезією, якщо доведеться пережити подібне ще, то такого страху вже не буде.
А ще Віктор розповів, що після приїзду з Барселони схуд на чотири кілограми, тож продовжує удосконалюватися.
– Купив собі піджак на минулому тижні 50-го розміру. Такий був у мене тільки на випускному у школі. Ще їжджу на велосипеді, збираюся в тренажерний зал піти, але  поки підбираю зручний варіант занять.

Віктор Буковинський до перевтілення практично ніколи не посміхався, а нині його щирій красивій посмішці можуть позаздрити голлівудські зірки.

Після перевтілення
До перевтілення

 

 

Коментарі закриті.