прокуратураВ прокуратурі Чернігівської області активізовано проведення особистого прийому керівництвом прокуратури області за місцем проживання громадян, а також доведено такі вимоги і до прокурорів районної ланки.

З урахуванням складної суспільно-політичної та криміногенної ситуації в державі та регіоні  визначено пріоритетні напрями наглядової діяльності органів прокуратури області в умовах сьогодення. Серед них – запобігання проявам сепаратизму, виявлення, попередження і припинення деструктивних спроб, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в регіоні, запобігання і протидія корупції, захист інтересів держави від неправомірних посягань у бюджетній та земельній сферах, додержання прав громадян на оплаті праці, їх соціальний захист, а також захист прав неповнолітніх.

Також прокуратура закликає громадян інформувати про випадки порушення закону(корупція, викриття фактів зловживань з боку посадовців ).

Нагадуємо, що в прокуратурі області здійснюється прийом громадян. Дізнатися про графік прийому можна у відділі з питань розгляду листів та прийому громадян за адресою у м. Чернігові: вул. Князя Чорного, 9, тел.: (0462)699-882.

Також у прокуратурі Чернігівської області встановлено «телефон довіри». Повідомлення на «телефон довіри» за номером (0462) 77-43-43 приймаються цілодобово.

“Телефон гарячої лінії” для отримання інформації про факти втручання у підприємницьку діяльність з боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів: тел.: (0462) 674-663 (з 9.00 до 18.00 у робочі дні).

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Коментарі закриті.