Керівництво прокуратури області та Менської місцевої прокуратури повторно перевірили діяльність Менської виправній колонії № 91 і провели особистий прийом засуджених.

Ретельно опрацьовано питання, пов’язане з працевлаштуванням засуджених на виробництві, у майстерні та використання їх праці з господарського обслуговування виправної колонії.

За результатами перевірки дотримання прав засуджених на оплату праці та з огляду на відсутність практики укладення строкових трудових договорів із особами, які залучаються до робіт, розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 172 КК України (грубе порушення законодавства про працю).

Під час особистого прийому питання із якими зверталися засуджені  переважно належали до сфери застосування заохочувальних норм закону, забезпечення права на належне медичне обслуговування та лікування, оновленого порядку праці та її оплати тощо.

На звернення надано вичерпні відповіді з роз’ясненням законодавства, деякі – прийнято до розгляду.

Особистому прийому передувало здійснення обходу приміщень, де тримаються засуджені, з метою ознайомлення зі станом дотримання їх конституційних прав під час відбування покарання.

Значну увагу приділено матеріально-побутовому та  медико-санітарному забезпеченню осіб, які перебувають в установі.

Наразі слідство триває.

Довідково: У Менській виправній колонії № 91 (смт Макошине Менський район) відбувають покарання у виді позбавлення волі колишні правоохоронці. На даний час в установі виконання покарань перебуває  279 засуджених.

Коментарі закриті.