Під час проведення комплексної операції «Акциз», яка протидіє незаконному обігу підакцизних товарів, оперативні співробітники Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області встановили, що мешканець Борзнянського району займається незаконним бізнесом. За місцем проживання він організував виробництво та реалізацію алкогольних напоїв. Виготовляв їх з недоброякісної сировини.

Як повідомив начальник штабу оперативного управління Олександр Ярошенко, під час обшуку за місцем проживання цього громадянина було виявлено та вилучено близько 30 літрів рідини з характерним запахом спирту, з якої виготовляли фальсифіковані алкогольні напої, а також пляшки та лійки.

Згідно з висновками судово-хімічної експертизи вилучена рідина є водним розчином етилового спирту, що виготовлена непромисловим способом. Вона не лише не відповідає вимогам стандартів, але містить органічні речовини, не характерні для промислових зразків горілки та спирту. А вживання таких алкогольних виробів небезпечне для життя та здоров’я людей.

За даним фактом слідчі ГУ ДФС у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, що кваліфікується за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, виготовлених з недоброякісної сировини, що становлять загрозу життю та здоров’ю людей).

Проводяться заходи з метою виявлення каналів надходження спирту, інших місць реалізації фальсифікату та встановлення повного кола осіб, причетних до незаконної діяльності.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Amateur Championship will be held at Fairview Mountain in OliverHis rugby career saw him touring the Pacific Islands and South Africa.mcm bookbag
10, 2004, when No.prada glasses
And I’ve seen the same thing in my son.occhiali gucci

“That’s a really competitive situation.sac hermes birkin
As used here, the term also covers some territorial entities that are not states but for which statistical data are maintained on a separate and independent basis.mcm bookbags
Great Barrier Reef is home to thousands of fish, coral polyps, mammals, and aquatic invertebrates.mcm backpack for sale
2 wide receiver spot after Saturday night’s game against the Giants.Jordan Pas Cher

“When she wrote the reviews, they would extend the deadline and it would drive me crazy,” Michael Pikula said.mcm bookbag
, is due to open on Broadway in the spring.hermes sac

Коментарі закриті.