Чия влада на даній території, того і гарне життя, того і щастя.

Цілком закономірно українське законодавство передбачає право народу самоорганізовуватися та шляхом самоврядування будувати своє щасливе життя. Самоврядування – це не казкова фея, котра діє сама замість народу та в інтересах народу. Це лише інструмент, приміром, як лопата, котра сама город жодним чином копати не хоче.

Проте, якщо полишена сама на себе лопата просто стоятиме в кутку, то такий інструмент як самоврядування, позбавлений керування з боку громади, починає діяти на пограбування громади в інтересах тих “доброзичливців”, котрі беруться замість громади і начебто в інтересах громади здійснювати самоврядування. Такою була радянська влада, котра довела до розпаду Радянський Союз, такою є влада Примакова і його радикальної команди в Менській ОТГ.

На жаль, під час останніх виборів громада Менської ОТГ замість того, щоб прийняти рішення про розвиток реального самоврядування, скотилася до утопічних сподівань знайти собі для вирішення своїх проблем вправних популістів та демагогів. Знайшла. Радикалів.

В результаті ті можливості, котрими могла скористатися новоутворена ОТГ, радикальним керівництвом були зведені до мінімуму. Замість того, щоб постійно примножувати рівень розвитку на території ОТГ, виконавчі структури під керівництвом Примакова зайнялися розбазарюванням можливостей, розвитком протистояння з іншими структурами, дублюванням закладів, створенням умов для корупції та хабарництвом. Останнім часом ця команда обурила мешканців ОТГ спробою роздерибанити в своїх інтересах передану ОТГ землю.

Постає питання: чому такий стан справ громада терпить? До речі, над нами насміхаються вже й самі радикали. Ось радикал Василь Амельченко ставить нам в приклад Корюківського міського голову Ратана Ахмедова. Так а хто ж як не Амельченко з Купрієнком і Ляшком підсунули менянам Примакова та інших радикалів?

Законодавство передбачає, що голова громади має звітувати перед громадою щонайменше раз на рік. Звісно, це категорично суперечить прагненням Примакова бути начальником над громадою – ну не може ж начальник звітувати про свою діяльність підлеглим! Мабуть, саме з цієї причини минулого року звіту не було. Цього ж року оголошення про те, що звіт Примакова відбудеться 15 лютого о 14 годині, з’явилося на сайті міськради 14 лютого о 17 годині.

Зрозуміло, робиться все, щоб звіт начебто за формою і відбувся, а по суті ні. Судячи з так званого звіту Примакова позаминулого року, сьогодні відбуватиметься наступне.

В президію всядеться Примаков зі своїми помічниками, немов це не він матиме звітувати громаді, а він прийматиме звіт в громади. Потім покрутять кіно з демонстрацією уявних заслуг Примакова та виступами залежних від нього підлабузників, котрі постидаються в очі людям казати неправду. Мабуть, довго і нудно виступатимуть очільники структурних підрозділів і сам Примаков. Потім буде заявлено, що звіт завершено і всі можуть бути вільні.

Я точно можу сказати, чого не буде на цьому зібранні. Не буде суспільного обговорення діяльності Примакова і його команди, не буде незаангажованого аналізу їхньої діяльності та наслідків, до котрих вона веде, не буде аналізу тих можливостей, коті мала та не реалізувала через Примакова й інших радикалів Менська ОТГ.

Тобто, відбудеться повна профанація звіту та наруга над самою суттю самоврядування. У вигляді бонусу до цього всього на сцені можуть з’явитися заїжджі радикали на зразок Шкарпітька чи Купрієнка, котрі облають та обматюкають менян з трибуни.

Коментарі закриті.