Сьогодні уряд для незахищених категорій громадян спростив порядок одержання житлово-комунальних субсидій, умови якого суттєво відрізняється від попередніх умов отримання такої пільги. До інформування про нововведення шляхом організації громадських робіт залучатимуться безробітні.

Як зазначив начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Максим Торжевський, громадські роботи є дієвою формою активної підтримки безробітних. Такий вид трудової діяльності приносить суспільну користь, задовольняє потреби роботодавців у робочій силі, підтримує мотивацію до праці та приносить, хоча й тимчасовий, але заробіток.

Органами влади до переліку видів робіт, що застосовуються під час організації оплачуваних громадських робіт, можуть бути включені роботи з інформування населення щодо порядку одержання житлових субсидій.

Під час таких громадських робіт безробітні, окрім розповсюдження інформаційних матеріалів, здійснюватимуть їхню технічну обробку та кур’єрську доставку. Це вивільнить час працівників відділів субсидій, дасть змогу оперативно та в найкоротший термін розглядати звернення громадян.

Інформація з сайту Чернігівського обласного центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua/chg

Коментарі закриті.