Наприкінці 2017 року начальник відділу освіти Менської ОТГ Юрій Мишкін критично висловився щодо участі учнів у зборі продуктів для воїнів АТО. В зв’язку з цією подією спілкування в Менському райвійськкоматі.

Сподівався дочекатися, коли ж таки Юрій Мишкін виявиться готовим аргументувати загалу свою позицію щодо капусти для воїнів АТО, але так і не дочекався. Цікаво було б почути розповідь і про легалізацію поборів із батьків в школах та дитсадках. Марно. Тому послухаємо точку зору працівників райвійськкомату, без Мишкіна.

Чи потрібно вберігати дітей від патріотичного виховання? Не думаю. Але глибоко переконаний, що втягувати дітей в політичні ігри категорично не можна.

На жаль, Менську ОТГ очолює радикал Геннадій Примаков. Багатьом він умудрився задурити голову своїми прожектами, в тому числі й ряду серйозних людей, котрих він використав для отримання посади. Спочатку найрозумніші роздивилися, жахнулися й відійшли від Примакова, потім розвалилася Менська сотня…

Залишилися з радикалами найменш адекватні, ті, котрі “палець в дупу, а дулю в об’єктив”. Що в даних умовах залишилося робити радикалам? Ляшку долучатися до компанії Наталії Вітренко та іншого політичного непотребу, а Примакову йти на 5-річний відпочинок від корупційних звитяг в місця не дуже віддалені.

Але, схоже, радикали з гідністю програвати не здатні. І ними було прийнято рішення використати дітей. При Менській міськраді створюється Дитяча рада, Ляшко формує дитячі радикальні загони:

Марно я тішив себе тим, що то не в нас, то в Сновську. Ні, наші радикали також активно долучилися до втягування дітей в процес радикального зомбування.

Вовчик з анекдоту запитав би Примакова з Мишкіним – і це ви забороняєте нам капусту для воїнів АТО приносити?

В мене питання до батьків, до вчителів, до адекватних депутатів – ми дозволимо з дітей виховати таких як ті, що “палець в дупу, а дулю в об’єктив”?

Коментарі закриті.