Спілкування з Геннадієм Примаковим вкотре показує – радикали здатні лише витрачати зароблені іншими кошти та боротися за своє абсолютне панування.

 

 

 

Про створення середовища розвитку навіть мова не ведеться. Виникає питання – це саме те, що нам потрібно?

Нещодавно, під час обговорення ситуації в нашому районі, закріплений за округом депутат від ВО “Батьківщина” Ярослав Сторубльов чітко означив головний критерій оцінки будь-якої політичної діяльності – суспільна користь. Що ж, давайте поставимо собі питання, яка суспільна користь від такої діяльності Примакова і радикалів, що вона може дати нашій громаді?

Справді, що ми виграємо у випадку знищення впливу структур районного рівня, у випадку знищення діючої системи водопостачання та водовідведення, розвитку корупції, прокладання асфальту до помешкань депутатів, котрі синхронно голосують з радикалами, що? Ми отримаємо середовище в котрому люди матимуть якісну роботу та високу її оплату? Чи навпаки, час і виділені на розвиток ОТГ ресурси будуть пущені по віту? Відповідь вбачається очевидною.

Проблема не в Примакову, не в тому що він є, такі є в будь-якому суспільстві. Проблема в тому, що Примакову вдалося об’єднати навколо себе переважну більшість людей, котра за нього та інших радикалів і проголосувала.

Альтернативою даному стану не може бути очікування чи пошук іншого “доброго пана”, котрий замість людей і, начебто, в інтересах людей керуватиме громадою. Врятувати може лише розвиток адекватного та відповідального суспільного середовища, члени котрого не тільки самі бачитимуть шляхи розвитку та йтимуть ними, а й примушуватимуть до того обранців і посадовців.

Завдання дуже складне, по суті, мова йде про перехід на інший, якісно вищий рівень цивілізаційного розвитку. Чи посильне це завдання нам? Не знаю, поки-що всі чогось чекають. Чого?

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.