ВасюкЦе перший відеоролик з розмовою на тему економіки, котра відбулася 12 червня з начальником відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Менської райдержадміністрації Аллою Васюк.

Починаючи з найвищих трибун і закінчуючи місцевими лунають палкі промови про бажання покращити економічний стан держави і життя людей. На практиці ж бачимо постійне зубожіння загалу і жирування кола тих, хто використовує для свого збагачення владні повноваження і корупційні схеми.

25 років – це більш ніж достатній термін для того, щоб переконатися – сама собою проблема не зникне, і самі людські обранці її не вирішать. Ось чому вбачається доцільним розпочати публічну розмову про те, як є, чому так є, і як зробити, щоб було краще. Це початок шляху, намагання окреслити коло проблематики і знайти перші, найпростіші рішення.

Переглянувши відеозапис ви переконаєтесь, що говорити про певні економічні проекти без детального прорахунку та експертних висновків як фахівців, так і громади жодного сенсу немає. Втім, говорили багато про що.

Дивіться, думайте, формуйте своє бачення та тренуйтесь його аргументовано висловлювати. Тобто, будемо вчитися ставати господарями власної країни і власної долі.

Далі буде.

Коментарі закриті.