Потруїлися чадним газом
Та сама грубка
Трагічною стала для Синявки ніч з 25 на 26 листопада. Мало того, що над старенькою бабусею познущався нелюд, так ще й у власній домівці загинули люди: від чадного газу померло подружжя пенсіонерів. Поки триває слідство, прізвищ потерпілих ми вказувати не можемо.

– Першою неладне запримітила приймальниця молока, – розповідає сільський голова Володимир Антоненко. – Вона, як і завжди, прийшла вранці до двору цих пенсіонерів по молоко, а двері зачинені, господарів не видно. У селі ж рано встають, худобу порають, а тут – тиша.

Мимо проїжджав племінник покійних – теж до двору нагодився. Заглянув у вікно і побачив, що тітка на ліжку лежить, а дядько коло печі напівсидячи на лежанці примостився. Зрозумів, що трапилося щось погане, тож чоловік розбив вікно і поліз усередину.

Як тільки опинився у хаті, почув неприємний запах, зрозумів: старенькі задихнулися. На жаль, допомогти їм уже було неможливо…

Ховали обох діти покійного (жили пенсіонери у цивільному шлюбі, спільних дітей не мали).

Чому ж сталася ця трагедія? Ми були у тій хаті і бачили, що там і газове опалення є, і пічне. Подружжя розпалило грубку і зарано зачинило заслінку? Чи якась несправність у газовій мережі сталася?

– Наразі за даним фактом порушене кримінальне провадження, – повідомила старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями сектору дільничних інспекторів РВ УМВС України в Чернігівській області Лариса Кулич. – Остаточні висновки про причини трагедії будуть зроблені після отримання висновків судово-медичної експертизи.

Коментарі закриті.