Святослав Марченко народився в Мені, а останні кілька років живе в Данилівці. Мама Святослава, Наталія Марченко, багато років пропрацювала в «Нашому слові». Зараз він у складі 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців знаходиться під Донецьком, безпосередньо на передовій.

Святослав Марченко

«Я зараз перебуваю в зоні бойових дій, і від усієї душі хочу подякувати всім тим, хто в тилу не забуває, пам’ятає і підтримує мене, – пише Святослав Марченко. – В бліндажі чи в окопі, під час обстрілів чи оманливо тихої ночі на посту, у дощ і сніг мені легше з вашою підтримкою!

Відчуваючи підтримку з дому, я все більше розумію правильність мого знаходження тут. У цьому краю нема нашої зачарованої Десни. І вода не така смачна, як в Остречі. Але це така ж наша Україна, і тут теж було дуже красиво. Відчуваючи тепло ваших сердець, я не дозволю, щоб те, що зараз відбувається на Донбасі, прийшло і в наші домівки.

Особливу вдячність хотів би висловити жителям Данилівки Володимиру Іллюшку та Олені Акімовій, які у важкий для мене час не забувають і у всьому мені допомагають. А також Олександру Калюжному та його трудолюбивим синам.

Полум’яний привіт з фронту всім жителям Мени та Данилівки!»

Коментарі закриті.