Місцеві бюджети району за січень – липень 2018 року по загальному фонду поповнилися на 15,2 мільйона гривень

 

До загального фонду надійшло 15,2 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 113,5%).

У порівнянні з 2017 роком доходи зменшились  на 29,9  мільйона гривень. Причиною цьому стало розмежуванням  податкових та неподаткових надходжень між місцевими бюджетами району та об’єднаної територіальної громади.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району  за підсумками виконання зведеного бюджету району за 7 місяців поточного року, становить податок з доходів фізичних осіб – 6,8 млн гривень, або 45,6%, на другому місці – місцеві податки та збори  з урахуванням плати за землю та єдиного податку, їх частка становить – 43,4% або 6,6 млн гривень, на третьому – внутрішні податки на товари та послуги  – 5,9 % та 0,9 млн гривень.

В районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – липні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 89,5% усіх видатків.

Залишається відкритим питання спів фінансування з Менського  міського бюджету по ряду бюджетних установ.

Так, на  1 серпня поточного року зафіксовано недофінансування з бюджету   м. Мени по 3 напрямках на загальну суму 4,5 млн гривень, з яких:

  • співфінансування КЗ «Центральна районна лікарня» Менської районної ради на суму 2,8 млн гривень,
  • співфінансування КЗ «Менська централізована бібліотечна система» Менської районної ради на суму 1,3 млн гривень,
  • співфінансування Степанівського міжшкільного навчально – виробничого комбінату на суму 0,4 млн гривень.

Зазначені вище заклади перебувають в оперативному управлінні  структурних підрозділів районної державної адміністрації, надають послуги в адміністративних межах Менського району та передбачають наявність фінансування на умові дольової участі місцевих бюджетів: районного і міського. Недофінансування закладів ставить під загрозу їх повноцінне функціонування та надання послуг. З даного приводу проводиться робота з метою забезпечення виконання Менською міською радою договору про надання співфінансування на утримання установ бюджетної сфери.

 

Фінансове управління райдержадміністрації

Коментарі закриті.