Похорони-Титаренко-(290)16 серпня в Мені хоронили загиблого під час АТО Сергія Титаренка.

Якби мова йшла про смерть внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чи якоїсь хвороби, то можна було б говорити про безглузду випадковість, збіг обставин і тому подібне. В даному ж випадку мова йде про цілком закономірний результат радянської та пострадянської політики, котра абсолютно непридатна не тільки для розвитку, а і для простого виживання. Це не хтось, це ми обрали президентом Януковича і дозволили йому руйнувати обороноздатність та економічний потенціал країни заради золотих батонів в Межигір’ї.

Мудрі слова сказав в бесіді майор Руслан Коваль – армія сама цю війну не витягне, потрібні зусилля всього суспільства.

Інші ж військові на питання про винних в нинішній трагедії і те, що робити, щоб таке не повторилося, відповідали по різному. Одні казали, що коли повернуться, то всіх з владних кабінетів на вилах винесуть, інші говорили про те, що усунення Президента і Уряд призвело б до повного краху.

Що на це сказати? Ні народний гнів і протести, ні абсолютна довіра до посадовців не забезпечать українцям нормального життя. Нам потрібне дещо докорінно інше – здатність збудувати сучасне суспільство та підконтрольну йому досконалу державу.

Під час спілкування з головою ОДА Володимиром Івашком почув від нього і про найбільш нагальну на сьогодні потребу звільнити територію України від ворожих збройних сил, і про необхідність розвитку громадянського суспільства. Але конкретного успішного майбуття та шляхів його досягнення, котрі б могли об’єднати все суспільство не тільки на захист, а й на творення успішної України я за словами голови ОДА не побачив.

Коментарі закриті.