Побували у Київській РусіГімназисти-п’ятикласники відвідали Київ і побували у парку «Київська Русь», де  відкрилася головна резиденція Діда Мороза.

У театральних дійствах брали участь одразу два найголовніші персонажі новорічних свят: Дід Мороз та Святий Миколай. Були присутні й інші поважні особи – Снігуронька, Зима, Князь Київський. А також численна делегація казкового посольства у Древньому Києві: Лісовик, Баба Яга, Коза, Водяник та багато інших.

Після урочистого відкриття резиденції з піснями та забавами розпочався прийом гостей. І діти, і дорослі мали змогу поговорити з Дідом Морозом та Святим Миколаєм, сфотографуватися з ними, віддати сувій із побажаннями для себе, своїх близьких чи й навіть усієї України на наступний рік. Цей сувій покладено до чарівної скриньки здійснення бажань.

Дуже цікаво було спостерігати за тренуванням княжої кінної дружини з елементами джигітовки та за турніром кінних лучників. Усі гості мали змогу взяти участь у народних іграх та забавах, покататися на конях.

Коментарі закриті.