За залізницею сміття на кожному кроці. Контейнерів взагалі немає, навіщо існує міськрада з її двома комунальними підприємствами – незрозуміло. Ще більш незрозуміло, куди, на які цілі вона витрачає бюджетні кошти?

Придатна для пиття вода за залізницею лише в багатоквартирних будинках біля «Мена Паку», інші до них йдуть купувати її.

В центрі, по Жовтневій, 8, сфотографував повні контейнери, а через пару годин порожні. Здивувала жінка, котра прибирала біля порожніх контейнерів розсипане сміття. Питаю, може б ви будинком уклали з тими новими комунальними підприємствами угоду, нехай якісно прибирають?

Так, каже, уклали – з серпня місяця по 270 грн. в місяць сплачуємо. Потім проглянув фото – біля контейнерів перед вивезенням було чисто. Тепер і думаю – хто за ким прибирає, і хто кому платити повинен?

Щодо непрацюючої бані, то слів немає, одні фото.

Чому при цьому голові і цих депутатах одні проблеми менянам? Зате, як погодити продаж автостанції, то Федір Іванович вмить підсуєтився!

Я вже не питаю, коли за залізницею буде вода, коли там стоятимуть в достатній кількості контейнери, коли два (!) міськрадівських комунальних підприємства почнуть якісно прибирати сміття в місті, коли баня нарешті запрацює, бо влітку митися на річку ходили, а тепер вже холодно.

Я питаю, що робити будемо, меняни? Таке враження, що над нами відверто знущаються! Чи ще трохи потерпимо?

Коментарі закриті.