Изображение 003У літню спеку молоді люди скопували, сапували і волочили територію міського пляжу. Пляжники могли подумати, що хлопці перегрілися на сонці чи зазнали масового теплового удару. Насправді ж це місцеві активісти облаштовували волейбольний майданчик для себе та інших відпочивальників.

Спочатку, щоб погодити місце для майданчика, молодь звернулася до міськради. Там підтримали ініціативу і не тільки виділили місце, але й надали металеві стовпчики та цемент, а потім допомогли доставити їх до місця монтажу.

Хлопці самостійно обладнали стовпчики: зробили кріплення для сітки на висоті 2,43 метра – для ігор між чоловіками, на висоті 2,24 метра – для жіночих та юніорських змагань. Потім завезли щебінь, вкопали та забетонували стовпчики. Цементу не жаліли – заливали, як кажуть, на віки. Хоча практика показує, що навіть цемент не завжди допомагає. Не так давно місцеві жителі самостійно обладнали футбольне поле за містом, в районі пожежної частини. Поставили металеві ворота, а якийсь «господар»
їх спиляв…

Працівники міськради стовпчики пофарбували і привезли трохи піску. Його вистачило для покриття невеликої частини майданчика. Тож довелося хлопцям самостійно скопати, просапати і заволочити територію. Після цього вже можна було грати. Хоча піску там все-таки не вистачає.

Будували і облаштовували майданчик Микола Білець, Юрій Скотар, Олександр Гайовий, В’ячеслав Василенко, В’ячеслав Полоз, Петро Литвиненко, Дмитро Андрієнко Олексій Дудко та інші менські активісти.

Хлопці за власний кошт придбали волейбольну сітку з тросом. Проте вирішили не залишати її на пляжі без нагляду, щоб не спокушати любителів легкої наживи.

Бажаючі пограти у волейбол можуть отримати сітку, звернувшись до Миколи Більця. А можна просто приходити на пляж і підключатися до ігор, вони там відбуваються майже щовечора.

Фото автора.

Коментарі закриті.