Менська міська виборча комісія повідомляє, що за підсумками голосування 31 жовтня 2010 року обрано:

Менським міським головою:

Фесюна Федора Івановича, 1953 року народження, освіта вища, директор ТОВ «Менський деревообробний завод», перший секретар Менського РК Соціалістичної партії України.

Депутатами Менської міської ради:

1. Білець Микола Анатолійович – 1982 року народження, освіта вища, головний спеціаліст по тваринництву управління агропромислового розвитку Менської РДА, член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – районна організація Соціалістичної партії України.

2. Білогуб Ігор Олексійович – 1973 року народження, освіта вища, спеціаліст із земельних питань міської ради, член політичної партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – районна організація політичної партії «Сильна Україна».

3. Боброва Олена Анатоліївна – 1973 року народження, освіта базова вища, технік штучного осіменіння ск «Авангард», член партії «Сильна Україна»,суб’єкт висування – районна організація політичної партії «Сильна Україна».

4. Верік Олександр Анатолійович – 1950 року народження, освіта вища, пенсіонер, член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – районна організація Соціалістичної партії України.

5. Дубина Іван Павлович – 1951 року народження, освіта вища, заступник міського голови з питань діяльності виконкому, член політичної партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – районна організація політичної партії «Сильна Україна».

6. Зезуль Анатолій Кирилович – 1950 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, член ВО «Батьківщина», суб’єкт висування –районна організація ВО «Батьківщина».

7. Зезуль Микола Іванович – 1964 року народження, освіта вища, менеджер ТОВ «Менахліб», член партії «Сильна Україна», суб’єкт висування – районна організація політичної партії «Сильна Україна».

8. Колоток Олег Федорович – 1975 року народження, освіта вища, головний зоотехнік ск «Авангард», член ВО «Батьківщина», суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

9. Лось Василь Володимирович – 1956 року народження, освіта вища, директор ТОВ «Юджер», член партії «Сила і Честь», суб’єкт висування – Менська районна організація політичної партії «Сила і честь».
10. Лук’яненко Наталія Вікторівна – 1980 рік народження, освіта вища, провідний спеціаліст управління соціального захисту населення, позапартійна, суб’єкт висування – районна організація політичної партії «Сильна Україна».

11. Махіна Михайло Григорович – 1947 року народження, освіта вища, пенсіонер, член Народної партії, суб’єкт висування – районна організація Народної партії.

12. Мінець Олександр Васильович – 1973 року народження, освіта вища, приватний адвокат, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.

13. Міщенко Олександра Семенівна – 1944 року народження, освіта вища, пенсіонер, член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – районна організація Соціалістичної партії України.

14. Молько Людмила Вікторівна – 1962 року народження, освіта вища, приватний підприємець, позапартійна, суб’єкт висування – районна організація політичної партії «Сильна Україна».

15. Новик Валентина Федосіївна – 1959 року народження, освіта вища, виконуюча обов’язки міського голови, секретар міської ради, член Народної партії, суб’єкт висування – районна організація Народної партії.

16. Панфілова Тетяна Сергіївна – 1971 року народження, освіта вища, керівник гуртків СЮТ, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.

17. Перегуда Наталія Миколаївна – 1981 року народження, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.

18. Петрушенко Микола Васильович – 1969 року народження, освіта вища, начальник відділу економічного аналізу управління сільського господарства Менської РДА, член ВО «Батьківщина», суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

19. Погребна Людмила Іванівна – 1959 року народження, освіта вища, заступник директора з виховної роботи Менської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, член ВО «Батьківщина», суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

20. Покотило Світлана Іванівна – 1963 року народження, освіта вища, головний спеціаліст управління державного казначейства в Менському районі, член ВО «Батьківщина», суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

21. Савенко Олександр Феодосійович – 1972 року народження, освіта базова вища, приватний підприємець, член ВО «Батьківщина», суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

22. Салій Володимир Аркадійович – 1952 року народження, освіта вища, заступник головного лікаря ЦРЛ, член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.

23. Сапко Олег Федорович – 1973 року народження, освіта вища, інженер з охорони праці ДП ДАК «Хліб України», член Партії регіонів, суб’єкт висування – районна організація Партії регіонів.

24. Сидоренко Олександр Олександрович – 1963 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, член Соціалістичної партії, суб’єкт висування – районна організація Соціалістичної партії України.

25. Стальниченко Юрій Валерійович – 1980 року народження, освіта вища, головний спеціаліст Центру зайнятості, член Соціалістичної партії, суб’єкт висування – районна організація Соціалістичної партії України.

26. Терентієв Микола Павлович – 1984 року народження, освіта вища, в.о. керуючого відділення «Ощадбанку», позапартійний, суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

27. Титаренко Леонід Дмитрович – 1963 року народження, освіта середня спеціальна, начальник філії «Сосницького ДЕД» ДП «Чернігівського автодору», член Соціалістичної партії України, суб’єкт висування – районна організація Соціалістичної партії України.

28. Томіленко Володимир Миколайович – 1953 року народження, освіта базова вища, приватний підприємець, член ВО «Батьківщина», суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

29. Трало Наталія Іванівна – 1958 року народження, освіта вища, пенсіонер, позапартійна, суб’єкт висування – районна організація ВО «Батьківщина».

Голова Менської міської виборчої комісії Л.В.Северінова.
Секретар комісії В.І.Комар.

Коментарі закриті.