Черговий піар за суспільний кошт від Менського міського голови Примакова.

 

Що мав би в першу чергу робити голова Менської міської ради, котра є органом місцевого самоврядування? Розвивати самоврядування. Це так мало б бути. Натомість Геннадій Примаков працює на утвердження вождізму на теренах нашого міста. Так, це знаходить підтримку в тих, в кого в свідомості все ще живе ватний совок.

Звісно, Примакова вже вдруге головою обрали люди. І що? Хто замислився над тим, до яких наслідків призведе така діяльність якщо її не зупинити? Вже були на території Мени такі прояви тоталітаризму як фашизм і радянська влада. До чого призвели? Скільки людей замучили? А починали дуже привабливо для недостатньо мудрих людей.

На адресу автора лунає багато звинувачень в упередженому ставленні до менських радикалів, у відсутності журналістського посвідчення тощо. Насправді це лише намагання відволікти увагу від головного, від того, що менські радикали роблять те саме, що робили і тоталітарні вожді. Тобто, закладають основу майбутніх трагедій для українців.

Варто згадати в даному контексті і про корупцію котра є, як відомо, використанням суспільних ресурсів на власну користь. Майданчик поставлений за суспільні кошти. В тому числі й Примаковим? Так, але йому за це громада платить 13 тисяч гривень на місяць! І коли біля встановленого майданчика висить табличка з написом Геннадій Примаков, а не встановлено за кошт Менської громади, то це привласнення суспільного не менш підле, чим привласнення бюджетних коштів чи отримання хабара за дозвіл на придбання ділянки.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.