radioПрограми першого національного каналу Національної радіокомпанії України та чернігівського обласного радіо не транслюються в ефірі.

Про це повідомляє “Голос України”.

У середу 6 лютого на Чернігівщині відбулася досить неординарна подія: жителі області, увімкнувши радіоприймачі, не могли спіймати в ефірі як програми першого національного каналу Національної радіокомпанії України, так передачі обласного радіо. Замість них лунали пісні, голоси інших радіокомпаній, що обурило чернігівців більшості населених пунктів. Зі скаргами вони звернулися до органів місцевої влади, редакцію обласного радіо. Що сталося?

– Ми отримали лист з попередженням про припинення трансляції від Чернігівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення¸– повідомив генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії Анатолій Тютюнник. – Керівництво останнього мотивує це тим, що у свою чергу отримало відповідне звернення Національної радіокомпанії України.

Як з’ясувалося, робота радіопередачів призупинена у зв’язку з тим, що бюджетних асигнувань на трансляцію радіопрограм у 2013 році виділено у чотири рази менше від потреби і в три рази менше, ніж торік.

Нині на Чернігівщині залишилося лише близько 30 тисяч «дротових» радіоточок, по яких ще можна почути програми першого національного каналу Національної радіокомпанії України та обласного радіо. Це всього-на-всього 6 – 7 відсотків потенційних радіослухачів місцевих та столичних новин.

Мітки: ,

Коментарі закриті.