Перші мобілізовані поїхали до Чернігова та Львова
Перед відправленням мобілізовані отримали довідники «Надання першої медичної допомоги». Дай Боже, щоб обійшлося без травм і поранень.
Перші 12 жителів Менщини із четвертої хвилі мобілізації 28 січня поїхали до навчальних центрів. Серед них жінка-офіцер – лікар загальної медицини з Березни.

– Ніхто мобілізованих не буде відразу відправляти на передову, ці чутки сіють нерозумні люди, – повідомив військовий комісар Віктор Павлюк. – Усі вони спочатку пройдуть 26-денну підготовку у навчальних центрах (мобілізовані першої партії навчатимуться у Чернігівській та Львівській областях), потім – ще 26 днів надається на злагодження дій у складі підрозділу. І лише тоді можлива відправка в АТО. Наголошую – можлива. Адже із 240 чоловік, мобілізованих з району торік, у зону АТО потрапили лише 55 відсотків.

Військовий комісар звернувся до мобілізованих із напутнім словом. Велів кожному записати його номер мобільного, щоб телефонували за будь-яких проблем. Керівник територіальної організації воїнів-афганців Микола Пустовойт наділив хлопців «димовим утриманням» – вручив по блоку цигарок. Настоятель храму Різдва Богородиці Михайло Халус благословив на захист Батьківщини та взяв список мобілізованих, аби молитися за них.

Перші мобілізовані поїхали до Чернігова та Львова
Лариса Висоцька.
У самому кінці строю побачив молоду жінку, тихенько спитав, чи не страшно відправлятися на війну.

– Хай бояться ті, що лізуть у нашу країну, – відповіла жінка. – Хай знають, що в Україні не тільки козаки, а й козачки боронять рідну землю.

До речі, Лариса Висоцька з Березни поки що єдина жінка, яка була призвана від початку мобілізації.

Коментарі закриті.