«Остреч» запрошує всіх, а «Казковий» чекає туристів
Юні відпочивальники в “Остречі”.

У 2014 році Фонд соціального страхування від тимчасової втрати працездатності продовжує оздоровчу кампанію застрахованих осіб та їх дітей. У першому кварталі реалізовано 32 санаторно-курортні путівки, а на другий квартал їх виділено 53 для лікування дорослих та дітей у супроводі дорослих.

Про це «Нашому слову» повідомив директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду Анатолій Міщенко.

У зв’язку зі складною політичною ситуацією путівок у Крим ближчим часом не передбачається, зате їх достатньо виділено в інші курортні місця. Це, зокрема, санаторій «Конча-Заспа» (Київська область) – 17 путівок; санаторії Одеси – девʼять; санаторії Приазовкурорту (Бердянськ) – чотири; санаторії Трускавецькурорту – 10; санаторії Закарпаття – три путівки та інші.

Санаторій «Остреч» цього року тендер не пройшов, тож і відпочивальників поки що не прийматиме.
Середня вартість путівки – 6,5 тисячі грн. Застрахованій особі виділяється з доплатою 20% вартості, а путівка для дитини в супроводі дорослого – за 10%.

Як і в минулі роки, за рахунок коштів Фонду проводитиметься оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення. Часткова доплата складатиме 10% вартості путівки.

Наразі закуплено 55 путівок до ДЦ «Електронік», що в Снов’янці Чернігівського району, та 70 путівок до ДЗО «Сонячний» с. Лазурне Херсонської області.

Зараз проходить другий тур тендерів. Тож у 2014 році буде оздоровлено дітей не менше, ніж торік.

Коментарі закриті.