0840dzМіністерство освіти і науки визначило порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у школах в 2012/2013 навчальному році. Згідно з листом МОН навчання в школах завершуються 24 травня, повідомляє освідння мережа “Щоденник.ua”.

Крім того, визначено дати проведення ДПА-2013.

У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 13 по 21 травня із української мови та читання, математики.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 28 травня по 11 червня з п’яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводиться з 27 по 31 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань.

ДПА розпочинається о 9.00. Інший час початку проведення ДПА має бути погоджений навчальними закладами з відповідними органами управління освіти.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 1-2 червня 2013 р. на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас, 11-12 червня.

Також у школярів є можливість підготувати до ДПА-2013 в онлайн режимі та отримати через Інтернет кваліфіковану відповідь педагогів на будь-яке питання щодо проходження ДПА. На сторінках Всеукраїнської освітньої мережі «Щоденник.ua», робота якої схвалена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, створена інтерактивна освітня спільнота «Готуємося до ДПА разом!», до якої приєдналося вже більше 30 000 учнів.

Коментарі закриті.