Минулого тижня представники «Менської сотні» відвідали наших поранених бійців у Чернігівському госпіталі. Справжні герої себе такими не вважають, а у згадках про війну часто повторювали: «Ну а як не ми, то хто?»

За п’ять кроків від міни

Менянин Анатолій Сизоненко поранений під Луганськом.
Анатолій Сизоненко.
Анатолій Сизоненко працював на «Мена-Пак». Тракторист, слюсар. Має сім’ю, двох діток. Був призваний до 1-ї танкової бригади. З 23 липня – на фронті.

– Охороняли периметр військової частини під Металістом, за кілька кілометрів від Луганська, – згадує боєць. – Почався мінометний обстріл. Не встиг я до бункера добігти. Шарахнуло буквально за кілька кроків. Поряд командир наш був, він ногу втратив. А мене осколками так нашпигувало, що, мабуть, на кілограм важчим став.

Толя розповідає із посмішкою, вже потім стає відомо, що отримав важкі поранення ніг і живота. Лікувався у Харківському та столичному госпіталях. Частина осколків так і залишилася всередині, застрягли у кістках ніг. Видалити їх неможливо.

– Та нічого, жити можна, – ні на що не скаржиться чоловік. – Ходити можу, от тільки роботу по господарству вже не всяку подужаю.

Спочатку і говорив погано

Василь Мирний з Величківки поранений в АТО.
Василь Мирний.
Василь Мирний з Величківки – худенький хлопчина, виглядає молодше від своїх 23 років. Але пережити довелося таке, що і десять здоровезних дядьків не бачили.

На передову під той же злощасний Луганськ потрапили практично «з коліс».

– Були у дорозі майже 18 годин, – розповідає хлопець. – І зразу в окопи. У нас автомати, по дві гранати, сказали: «Бережіть патрони». Одного разу чуємо – гул. Через деякий час метрів за 800 бачимо танк із прапором «Новоросії». У нас також танк підтримки був, але на той час, як на зло, надійшов наказ про зміну дислокації і він відійшов на іншу позицію. Почали сепаратисти нас снарядами «прасувати», кумулятивний снаряд поблизу мене розірвався. Коли оговтався, бачу – БМП наша горить, а по мені кров і в голові туман.

Солдат отримав контузію, численні осколочні поранення, гарячою вибуховою хвилею обпалило шкіру, пошкодило барабанну перетинку у вусі.

– Зараз уже більш-менш, а спочатку і розмовляв погано, і пам’ять частково втратив, – юнак задумливо дивиться на жовті верхівки осінніх дерев. – І осколки ще до цих пір виходять, хоча і витягли доволі. Дякуючи лікарям польового госпіталю вдалося вухо врятувати, а то попервах відрізати хотіли.

Щира краплина

Представники «Менської сотні» передали хлопцям по тисячі гривень, обмінялися телефонами, прохали звертатися, коли буде потрібна допомога.

Ще 600 гривень для поранених зібрали військові, які зараз служать у райвійськкоматі. Невеликого гостинця підготували і працівники редакції «Нашого слова».

Звичайно, це лише краплинка від тієї шани, яку ми всі відчуваємо до воїнів, що боронять нашу країну, захищають наші мир і спокій. Але від щирого серця. Здоров’я вам, герої!

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Continue to lower yourself until knees are bent about 90 degreesHe brought extensive food service experience to Olga’s when he joined the company last year.prada uk
Pretty hard on fire there are people in the car and subject I think it was an in this.mcm bookbag

The personality comes through on “Conan” and before that on “The Tonight Show with Conan O’Brien” and “Late Night with Conan O’Brien,” where Rosenberg is often the put upon comedic foil of O’Brien.christian louboutin pas cher

Curry can expect James to react accordingly.mulberry outlet
Review the Club Rules.prada handbags uk
The two time Olympian and 2006 Commonwealth Games gold medallist only made his mind up to race less than 24 hours before it started.Basket Pas Cher
toms wedges

Коментарі закриті.