Минулої суботи на міському стадіоні змагалися у силі і вправності майже 180 уч­нів навчальних закладів району.

Змагання відбулися з нагоди Дня фізкультури і спорту в рамках Олімпійського тижня, що проходив в Україні. Першість виборювалась у трьох видах спорту: армреслінгу, футболі і легкій атлетиці.

– Слід зазначити, що спортивні заходи протягом минулого тижня проходили в усіх нав­чальних закладах Менщини, а Олімпійський урок став заключним етапом Олімпійського тижня, – розповів завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту РДА Віктор Ємець. – Кількість учнів, що беруть участь саме у цих змаганнях, з кожним роком збільшується. Якщо три роки тому їх було 80, то нині – майже 180. Організаційні питання  Олімпійського уроку (зокрема, підвіз учнів, придбання призів та інше) вирішувалися спільно з відділом освіти райдержадміністрації.

Що ж до переможців змагань, то ними стали: в армреслінгу – Іван Литвиненко з районної гімназії, Едуард Корнієвський з міської школи ім. Т.Г.Шевченка та Дмитро Манжай, також учень гімназії. Усі вони вихованці тренера Сергія Таратухіна.

У районному етапі чемпіонату з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» перемогли у різних вікових групах районна гімназія, Березнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, міська школа ім. Т.Г.Шевченка, Макошинська школа.

Легкоатлетичні змагання проводились також у трьох вікових категоріях. Найкращі результати серед учнів 5 – 6 класів продемонстрували Анастасія Котова з Величківської школи,  гімназистки Дарина Клубчук, Злата Росомаха і Юлія Наумчик, Артем Калюжний з Данилівки, Ярослав Олійник зі школи ім. Т.Г.Шевченка, Владислав Нестеренко з Березни.

Серед семи- та восьмикласників призові місця вибороли Марія Слобода з міської школи ім. Т.Г.Шевченка, Оксана Самсонова та Олена Гром з Березнянської школи, Владислав Лавський зі школи ім. Т.Г.Шевченка, Петро Легкій з Жовтневого, Євгеній Трепач з Березни.

У найстаршій віковій групі (9 – 10 класи) перемогу святкували Валерія Цигипа, Катерина Литвиненко, Оксана Попович, Олексій Гречуха, Ігор Овчаренко та Олександр Дубовський.

Переможці нагороджені Дипломами обласного осередку Національного олімпійського комітету. Командам-переможцям вручено футбольні м’ячі, а всім учасникам змагань дісталися солодкі призи.

Коментарі закриті.