Народний депутат України (позафракційний) Олег Ляшко направив Президенту Віктору Януковичу звернення, в якому пропонує звільнити з посади голову Чернігівської облдержадміністрації Хоменка «у зв`язку з вкрай негативною соціально-економічною ситуацією, що склалася в області». Про це повiдомляє прес-служба нардепа.

У зверненні наголошується, що за підсумками соціально-економічного розвитку, оприлюдненими Держкомстатом, в 2010 році Чернігівщина значно погіршила свої позиції по  всіх без виключення напрямках, зокрема, приріст промислового та сільськогосподарського виробництва, обсяги роздрібної торгівлі та реалізованих послуг в області демонструють найнижчу по країні динаміку росту. Область також має найнижчі показники з освоєння капітальних інвестицій, а спад темпів виконання будівельних робіт склав за 2010 рiк 36,1%. У зв’язку з цим, на думку Олега Ляшка, у регіоні спостерігається неухильне падіння народжуваності та збільшення смертності.

«Я впевнений, – зазначає народний депутат у своєму зверненні до Президента, –  що Ви, як людина, яка тривалий час працювала в регіоні, знаєте, що саме на місцях, а не в Києві, здійснюються ті самі необхідні управлінські рішення, внаслідок яких регіон розвивається чи, навпаки, занепадає».

З огляду на ситуацію, Олег Ляшко пропонує Президенту Януковичу «припинити повноваження голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка у зв’язку з його вкрай незадовільною роботою».

Мітки:

Коментарі закриті.