Учитель фізики Березнянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. Оксана Нестерук стала переможцем другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізика».

За інформацією відділу освіти Менської РДА, у відбірковому етапі взяли участь 25 учителів фізики з районів та ОТГ області. Оксана Олексіївна увійшла в п’ятірку кращих педагогів.

Фінал конкурсу проходив у Чернігові на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Впродовж першого дня учасники фінального туру презентували власну педагогічну ідею, розробляли та захищали авторські творчі проекти. Демонструвати педагогічні здобутки вчителі мали можливість у конкурсному випробуванні «Урок» в Чернігівському ліцеї №15.

Урок фізики у сьомому класі з теми «Фізика влітку», який випав в результаті жеребкування, наша землячка провела у формі захоплюючої мандрівки з використанням цікавих форм та інноваційних методів.

За рішенням фахового журі Оксана Нестерук виборола перше місце у номінації «Фізика» та можливість представляти Чернігівщину на всеукраїнському етапі конкурсу.

Коментарі закриті.