Жителя Гусавки 8 січня було доставлено до центральної райлікарні з діагнозом: гостре алкогольне отруєння. На жаль, врятувати чоловіка не вдалося. А 10 січня до лікарні потрапив мешканець Ушні. Гостре порушення мозкового кровообігу та переохолодження призвели до смерті потерпілого.

Про це «Нашому слову» повідомили у Менському райвідділі УМВС України в Чернігівській області.

Житель Макошине з численними травмами був доставлений до райлікарні 5 січня. Менянку на Різдво покусав собака, а мешканець міста того ж дня потрапив до лікарні з колотими ранами стегна та у алкогольному сп’янінні.

У жителя Величківки невідомі поцупили ноутбук, телевізор, реєстратор, навігатор і дизпальне з вантажного автомобіля ДАФ.

Працівниками державної служби боротьби з економічною злочинність 6 січня виявлено факт службового підроблення з боку посадових осіб.

Загалом за минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ розкрито дві крадіжки майна та два факти спричинення тілесних ушкоджень.

Дільничними інспекторами притягнуто до адміністративної відповідальності вісім осіб: чотирьох – за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, трьох – за порушення строків реєстрації зброї, одного – за насильство в сім’ї.

Коментарі закриті.