Горілка, бійки, недопалки й порожні пляшки замість страви на столі, голодні і навіть побиті діти – на жаль, це реалії асоціальних родин, котрих на Менщині сьогодні офіційно налічується більше півсотні.

Начальник служби у справах дітей РДА Тамара Песоцька у своєму виступі на розширеному засідання колегії райдержадміністрації навела приклади недбайливого ставлення до дітей деяких горе-батьків. Засідання було присвячене виконанню районної програми «Менщина для дітей на 2011 – 2016 роки».

Про проблеми зі здоров’ям у дітей з неблагополучних родин поінформувала заступник головного лікаря району з питань охорони материнства і дитинства Галина Вербицька. За її словами, деякі батьки народжують дітей лише задля отримання грошової допомоги від держави і належним чином не піклуються про них.

Про це також наголосила директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Неруш, зауваживши, що в деяких асоціальних родинах, котрі відвідують спеціалісти РЦССДМ, немає елементарних умов для життя малечі. Глиняна підлога, облізла колиска і підкоп під вхідними дверима через те, що хата фактично валиться. І це у ХХІ столітті!

Головуючий на колегії перший заступник голови РДА Володимир Невжинський закликав представників відповідних служб посилити увагу до проблем з вихованням дітей у родинах та звернувся до сільських голів з проханням проявляти більш ретельну увагу до неблагополучних родин.

На засіданні колегії у виступі начальника відділу житлово-комунального господарства РДА Юрія Поповича були також озвучені підсумки опалювального періоду 2010 – 2011 років та пропозиції щодо плану заходів з підготовки підприємств бюджетної сфери, житлово-комунального господарства, наявного житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2011 – 2012 років.

Начальник відділу культури та туризму РДА Петро Тищенко звітував перед присутніми про виконання власних посадових обов’язків.

Коментарі закриті.