районНа даний час у десяти громадах району вже проведено обговорення та надано згоду на об’єднання з Менською міською радою.

Це, зокрема, Слобідська та Блистівська сільські раи (рішення від 30.09.2016), Куковицька сільська рада (04.10.2016), Ушнянська сільська рада (05.10.2016), Садова сільська рада (06.10.2016), Осьмаківська сільська рада (07.10.2016). Відбулись громадські обговорення у Макошинській селищній раді, Данилівській, Синявській та Стольненській сільських радах.

Голова районної ради Олександр Мисник та голова райдержадміністрації Валерій Щукін беруть участь у загальних зборах (сходах) громадян та сесіях місцевих рад.

Як відомо, Менською міською радою було ініційовано об’єднання з 20 територіальними громадами району: Макошинською селищною, Бірківською, Блистівською, Величківською, Волосківською, Городищенською, Данилівською, Дягівською, Киселівською, Куковицькою, Лісківською, Осьмаківською, Покровською, Садовою, Синявською, Семенівською, Стольненською, Слобідською, Ушнянською та Феськівською сільськими громадами.

Відповідне рішення міської ради було направлено до зазначених громад. Відповідно до Закону України “Про добровільне  об’єднання територіальних громад”, після отримання такого рішення голова відповідної ради має організувати громадське обговорення поданої ініціативи, після чого розглянути питання на сесії ради та прийняти рішення.

 

Коментарі закриті.