3v25111325 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко із керівниками відповідних структур провів нараду. У вступному слові він відмітив стабільний стан розвитку економіки в районі, приділив увагу щодо розробки проекту Програми економічного і соціального розвитку Менського району на 2014 рік.

«Під час підготовки проекту Програми економічного і соціального розвитку Менського району на 2014 рік необхідно обов’язково враховувати завдання та заходи Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та соціальні ініціативи Гаранта держави, – зазначив Володимир Улянович, – як сказав Президент України Віктор Янукович «…дієвим інструментом економічних реформ …є модернізація промислового сектору».

Керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району проінформували присутніх про проведену роботу впродовж тижня, доповіли про виконання протокольних доручень та ознайомили присутніх з планами роботи на поточний тиждень.

У підсумковому слові Володимир Улянович зазначив, що зусилля райдержадміністрації спрямовуються на реалізацію у районі завдань, доручень Президента України з вирішення актуальних проблем. Його ініціативи та втілення Програми «Україна для людей» дозволять забезпечити позитивні структурні зрушення не тільки в економіці. Будь-який розвиток опирається на виробництво, на створення нових робочих місць, а значить – на формування податкової бази, що є першоосновою, фінансовим фундаментом всього соціально-економічного комплексу.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.