Бронзові призери ХІІ Всеукраїнської спартакіади чсеред державних службовців команда Чернігівської ОДА

З 20 по 25 вересня в місті Алушта на базі фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» відбулась XІI Всеукраїнська спартакіади серед команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя. На цих змаганнях команда Чернігівсьької ОДА посіла почесне 3-є загальнокомандне місце, піднявшись порівняно з минулим роком на 7 сходинок.

На параді відкриття

Алушта зустріла учасників спартакіади  сонячною та теплою погодою. Всі гравці були втомлені після 16-и годинного переїзду, та тепле море і 30-градусна спека швидко зняли втому. І вже в перший день розпочались змагання в п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки. Протягом п’яти днів 26 команд державних службовців з усіх регіонів України, а це 507 осіб показували свою майстерність.

Команада Чернігівської ОДА на ХІІ Всеукраїнській спартакіаді серед державних сліжбовців

Метою змагань є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

Змагання з шахів серед чоловіків

Формування нового іміджу державного службовця, корпоративної культури в органах державної влади, розвиток найбільш популярних видів спорту та пропаганда здорового способу життя – основні завдання Спартакіади.

Змагання з шашок серед жінок

Команду Чернігівської області представляли державні службовці Менського, Ічнянського, Новгород – Сіверського, Прилуцького, Чернігівського, Щорського районів та міста Чернігова. Учасники Чернігівської команди своїм прикладом показали, що спорт відіграє велике значення в створенні нового образа сучасного державного службовця України. Державна служба вимагає як збалансування напруженого робочого графіка так і активного відпочинку.

Команда Чернігівської ОДА з футзалу

Після квалафікаційних змагань стало зрозуміло, що команда Чернігівщини буде одним з лідерів змагань. Гравці команди були налаштовані тільки на перемогу, і в кожному виді змагань доводили це. На всіх п’яти змагальних майданчиках тільки було й чути “Чернігів – чемпіон”. Але перед фінальними змаганнями сталося непередбачуване. команда, яка йшла на 2-ому місці, і мала всі шанси зайняти 1-е, дізналася, що втрачає 51 бал, за те, що невистачає 1-ї заміни в футзалі і 1-ї у волейболі. В результаті втрати балів, в загальному заліку команда Чернігівщини програла команді Кримської АР 17 ьалів і зайняла почасне 3-е загальнокомандне місце. Минулого року, було лише 10-е.

Срібні призери спартакіади - команда Чернігівської ОДА з волейболу

Наступний рік, команда Чернігівщини обов’язково підтвердить статус  ЛІДЕРА змагань – на цьому наголосив колова делегації, начальник управління сім’ї, молоді і спорту Микола Лазаренко

бронзовий призер змагань з настільного тенісу серед чоловіків (Чернігів) та чемпіонка змагань серед жінок (АР Крим)

Чернігів - чемпіонЗакриття спартакіади

Коментарі закриті.