Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НК­РЕКУ), розробила нові ліцензійні умови постачання газу за регульованим тарифом. Відтепер послуги поставки (продажу газу) і розподілу (транспортування газу) повинні бути розділені і не можуть надаватися однією компанією, як це робили облгази раніше.

Про це «Нашому слову» повідомила фахівець зі зв’язків з громадськістю ПАТ «Чернігівгаз» Наталія Свириденко.

Нацкомісія видала ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» ліцензію на постачання природного газу за регульованим тарифом для всіх споживачів на території Чернігівської області, а у ПАТ «Чернігівгаз» залишилася лише функція транспортування газу.

Через це всім споживачам: і фізичним, і юридичним особам, і приватним підприємцям, які працювали з ПАТ «Чернігівгаз», потрібно укласти нові договори.

Хочемо підкреслити, що новий договір дещо різниться від попереднього, і щоб узаконити взаємини газопостачального і газотранспортного підприємств зі споживачем відповідно до нових ліцензійних умов, це необхідно зробити не лише газопостачальнику і «Чернігівгазу», але й споживачу послуг.

Новий договір про надання населенню послуг з газопостачання є тристороннім. Він укладається між споживачем, ПАТ «Чернігівгаз» і ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ». Ознайомитися з текстом нового договору можна на сайті ПАТ «Чернігівгаз» у розділі «Як стати нашим клієнтом».

Для укладення договору людині потрібно звернутися в абонслужбу своєї філії газового господарства та надати необхідні документи.

Перелік документів, затверджений Правилами надання населенню послуг з газопостачання, який повинен пред’явити споживач для укладення договору:

– Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства – національний паспорт або документ, що його замінює);

– Технічний паспорт на будівлю або домову книгу;

– Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї);

– Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо).

Також для заповнення типового договору необхідно надати інформацію щодо типу газового обладнання та лічильника газу (наприклад: технічний паспорт або абонентська газова книжка).

Для газових приладів: найменування приладу, пристрою; тип; кількість; дата встановлення та внесення змін до проекту газопостачання; місце встановлення.

Для лічильників газу: тип; заводський номер; показання (на момент укладення Договору); місце встановлення (зовні приміщення, у неопалюваному приміщенні, в опалюваному приміщенні); дата останньої повірки; періодичність повірки.

Для своєчасного отримання пільг або субсидій додатково знадобляться такі документи:

– Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;

– Документ, що підтверджує право на отримання пільг.

Переукладання договорів не вимагає від споживачів газу будь-яких додаткових оплат.

Проконсультуватися з питань переукладання договорів споживачі м. Мена та Менського району можуть за номерами телефонів: 2-19-07 та 2-52-72 (тільки Березна).

У разі виникнення спірних питань звертайтеся за «Телефоном довіри» – (0462) 64-42-97.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;When Awlaki inclusion on President Obama hit list was confirmed, The New York Times noted that is extremely rare, if not unprecedented, for an American to be approved for targeted killing”They could be at graduation today, but they’re here.prada bags

In Tokyo, Goto’s mother pleaded for her son’s life while in Jordan a small group of protestors, led by the pilot’s father, urged their government meet the extremists’ demands.chaussure louboutin pas cher

Day ultimately shot a 4 over 74 to finish an even 280, five strokes behind the winner Jordan Spieth.hollister hamburg
Malloch Brown has been an official of the Soros hedge fund Quantum Fund, and was Vice President of the Open Society Institute.prada uk

By converting from “horizontal farming” to vertical farming, humanity would never have to worry about running out of arable land.mcm bag
cheap ray bans sunglasses

Коментарі закриті.