Офіційний сайт Міністерства доходів і зборів розпочав роботуМіністерство доходів і зборів України наказом від 22.11.13 №609 затвердило порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів. Документ набрав чинності 26 листопада ц.р.

Новий Порядок доповнено позиціями щодо сплати ЄСВ та митних платежів.

Відтепер усі поля реквізиту „Призначення платежу” розрахункового документу платникам податків потрібно заповнювати у відповідності із затвердженим Порядком. Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ.

Детальніше ознайомитися з Порядком заповнення документів та списками кодів видів сплати можна на веб-порталі Міндоходів.

У разі виникнення будь-яких запитань платникам податків слід звертатися до податкової інспекції за місцем реєстрації або до Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів за безкоштовним номером телефону 0-800-501-007.

За інформацією Міністерства доходів і зборів України.

Коментарі закриті.