На стадіонах району у минулі вихідні кипіли футбольні пристрасті. Попри шалену підтримку місцевих уболівальників, не усі господарі поля завершили матчі перемогами.

П’ятий тур першості району з розпочався грою у Мені, де місцевий «Темп» приймав «Синявку». У першій половині гри глядачі взяття воріт так і не побачили, а після перерви результативність різко зросла. З нічиєю 2:2 команди розійшлися миром.

Ще один матч відбувся у Мені за участю «Авангарду» та макошинської «Десни». Напружена, безкомпромісна боротьба за кожен м’яч вирувала на полі. Залишившись у меншості, гості не змогли протистояти атакам господарів, тож із результатом 3:0 переміг «Авангард».

Лідер нинішнього чемпіонату СК «Мена» проводив виїзну гру проти «Торнадо» у Стольному. Шалена, місцями несамовита підтримка уболівальників гнала господарів уперед, але відібрати хоча б одне залікове очко «Торнадо» так і не вдалося. З рахунком 3:4 перемогли меняни.

У Дягові більше м’ячем володіли гості – команда «Кудрівка». І здобули виїзну перемогу з результатом 2:4.

Березнянське «Полісся» у цьому турі приймало на своєму полі феськівську «Ювенту». Цілковитий контроль м’яча господарями не дав жодних шансів гостям завершити матч на свою користь. Забивши чотири м’ячі у ворота «Ювенти», господарі здобули переконливу перемогу з рахунком 4:0.

У першій лізі киселівська «Ніка» приймала «Ветеран» із Дягови. Фортуна була прихильнішою до господарів, які здобули першу перемогу в нинішньому чемпіонаті з результатом 5:1.

Сосницька «В’юнка» мірялася силами з менським «Кооператором». Ініціативою володіли господарі, але оборона та воротар гостей надійно захищали свої позиції. У підсумку гра завершилась нічиєю 1:1.

Слобідська «Фортуна» зіграла на своєму полі із семенівським «Фаворитом». Запекла боротьба, гострі моменти біля воріт обох команд – усе це не давало нудьгувати вболівальникам. Господарі поля вдалими ударами з далекої відстані забезпечили собі перемогу з рахунком 4:2 .

У Величківці, де місцевий «Шанс» приймав «Чапаєв», уже на другій хвилині зустрічі гості відкрили рахунок. І до перерви ще двічі змушували воротаря господарів діставати м’яч із власних воріт. Матч завершився з рахунком 1:4 на користь «Чапаєва».

Олександр МИЦ.

***
Менський «Авангард» у матчі чемпіонату області серед команд першої ліги поступився у Мені борзнянцям з рахунком 0:1. Окрім іншого, нашим футболістам не вистачило підтримки вболівальників, яких на стадіоні було, м’яко кажучи, не густо.
Чергову гру «Авангард» проведе сьогодні в Анисові Чернігівського району, де зустрічається з місцевою командою «Зернопром».

Коментарі закриті.