Судове засідання у п’ятницю, 13 березня, відкрило дві можливості. Або 24 числа відбудеться останнє засідання і буде оголошено вирок чи рішення суду, або буде заявлено відвід судді.

 

 

 

Справа у тім, що сторона захисту розраховує на зміну показів ключових свідків при повторному допиті. Суддя ж відхилив клопотання про примусовий привід до суду свідка Шестака, котрий добровільно не з’являється, посилаючись на те, що він вже був допитаний судом. Ця відмова і може викликати спробу зробити відвід судді. Буде задоволений той відвід чи ні, невідомо, але процес затягнеться.

Тепер ще одне. Під час перерви Валерієм Гайдукевичем була проголошена і записана мною цікава промова. Спочатку мав намір її викласти, але потім передумав з наступних міркувань. Розпочати позасудове обговорення судового процесу – це, певною мірою, розпочати свій, власний судовий процес по даній справі. Думаю, що на даному етапі це недоречно. Тому вирішив дочекатися вироку чи рішення, котрий винесе суддя, а вже потім обговорити суспільну користь чи шкідливість даного вироку чи рішення.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.